"מי הזיז את היוניט שלי?" (או מתי עלי להחליף את היוניט במרפאה?)

רופאים רבים מתחבטים בשאלה מתי להחליף או לשדרג את היוניט במרפאה. היוניט הוא הציוד העיקרי של הרופא וגם היקר ביותר. עד לא מזמן נהוג היה לקבוע פחת של 7 שנים על יוניט או כיסא לרופא שיניים. כעת שונה הפחת ל– 10 שנים. יחד עם זאת, ההוצאה הנלווית להחלפת יוניט גם לאחר 10 שנים היא הוצאה כבדה שקשה לרופאים רבים להחליט עליה.

רוב הסיכויים הם שגם אם המרפאה קיימת כבר כמה שנים, היוניט שלכם עדיין עובד ואפילו היטב. ועדיין אתם מרגישים אולי מיושנים, אולי הוא כבר לא נראה כל כך מבריק או שלרופא במרפאה הסמוכה יש יוניט חדש ונוצץ והפציינטים חולפים על פניו בכל פעם שהם נכנסים לחדר הטיפולים שלכם

אותם שיקולים משחקים תפקיד הן בקניית היוניט הראשון שלכם והן בהחלפה שלו לאחר מספר שנים. נוחות העבודה שלכם מול הפציינט, נוחות הפציינט בעת טיפול, המודולים הנלווים ליוניט ואפשרויות השדרוג שלו בעתיד, האמינות שלו, העמידות שלו, המראה שלו ולבסוף כמובן המחיר.

מה עושים אם כך? נשארים עם היוניט הישן? ממשיכים לעבוד איתו ומקווים לטוב?

אם רכשתם יוניט של BELMONT למרפאה שלכם, התשובה היא כן! לא סתם בחרנו בחיפה מדיקל לייבא לארץ את מוצרי BELMONT. היוניטים ומכשירי הרנטגן של BELMONT ממשיכים לעבוד ולתפקד כחדשים גם לאחר 10 שנים ויותר. העיצוב הנקי של היוניטים תורם למראה רענן ועכשווי גם לאחר שנים רבות של עבודה.

יוניט פניאומטי שבנוי מראש בצורה חכמה ומודולארית מקנה לרופא שקט נפשי למשך שנים ארוכות ומאפשר לו להשתדרג ולהתחדש בשלבים הדרגתיים ובעלויות סבירות. היוניטים של BELMONT בנויים כך שניתן להתחיל עם יוניט בסיסי ולהוסיף עליו מודולים ויכולות עם השנים. ה"מוח" הפניאומטי של היוניטים מעניק יציבות ואמינות דווקא בפשטות שלו.

אם אתם ניצבים היום בפני השאלה האם להחליף את היוניט במרפאה אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר וללמוד כיצד ניתן לשדרג את היוניט הקיים שלכם.

אם אין לכם עדיין יוניט של BELMONT אנו מציעים עסקאות טרייד אין על הציוד הישן שלכם כדי שגם אתם תוכלו להתקדם לטוב ביותר.