חיפה מדיקל בע”מ – ייבוא ושיווק הציוד הדנטלי המתקדם בעולם

1

חיפה מדיקל בע"מ קיימת בשוק הציוד למרפאות שיניים משנת 1996. חיפה מדיקל בע"מ הינה היבואנית הבלעדית בישראל ובמולדובה של הציוד הדנטלי הטוב בעולם מבית  BELMONT. אלכסנדר קרבץ ומאיר שרביט, האנשים שמאחורי חיפה מדיקל, חברו יחד ורתמו את ניסיונם והמקצוענות שלהם כדי להביא לרופאי השיניים בישראל את הציוד הדנטלי המתקדם והטוב בעולם.

אנו מאמינים באיכות ובאמינות של הציוד הדנטלי אותו אנו מיבאים ומשווקים. חיפה מדיקל מציעה ללקוח חווית שירות ייחודית החל משלב הייעוץ, סיוע בתכנון מרפאת השיניים, דרך מכירת הציוד, התקנתו וכלה בתמיכה שוטפת.

בהוליווד קוראים לרפואת שיניים גם בשם "תעשיית החיוכים". כדי להבטיח את החיוכים של לקוחותינו הרופאים ושל המטופלים שלהם, דואגים אלכסנדר ומאיר לבקר בתערוכות ציוד דנטלי ברחבי העולם ולהתעדכן בכל החידושים בתחום. אין דבר המשמח אותנו יותר מלפגוש את לקוחותינו אחת לשנה בתערוכות ולשמוע רק שבחים ותודות על הציוד המעולה שעובד ועובד…ועובד.

בחיפה מדיקל ניתן למצוא פתרונות שלמים ומושלמים לאבזור מרפאת שיניים החל מהיוניט, הרנטגן, דרך הציוד הנלווה (כלי יד, סאקשנים, קומפרסורים ועוד) וכלה בקישוטים מיוחדים למרפאות הייחודיים לחיפה מדיקל.

אמינות ושירותיות עומדים בראש ערכי החברה. מלבד הציוד המעולה של BELMONT, ניתן להשיג בחיפה מדיקל גם ציוד ומוצרים של ספקים מעולים אחרים וציוד מחודש. חיפה מדיקל מציעה גם עסקאות טרייד אין לרופאי שיניים על ציוד משומש.

עם לקוחותינו נמנים רופאי שיניים וטכנאים רבים וגם לקוחות מוסדיים גדולים – בתי חולים, קיבוצים, עיריות ומועצות אזוריות.